Energia i gaz

Sprzedaż energii elektrycznej i gazu

Jeżeli Twoja Firma rozpoczyna działalność gospodarczą w nowym obiekcie, przyłączonym do sieci energetycznej na terenie całego kraju lub chcesz zmienić swojego dotychczasowego sprzedawcę energii elektrycznej lub gazu na AXPO, zapraszamy do współpracy.

Dlaczego my?

dlaczego powinieneś wybrać naszą ofertę usług z sektora energetycznego

Odoo - Przykład 1 na 3 kolumny

3 mln

Zaufały nam ponad 3 miliony klientów na całym świecie

Odoo - Przykład 2 na 3 kolumny

23

Działamy w 23 krajach

Odoo - Przykład 3 na 3 kolumny

100

Jesteśmy szwajcarską firmą posiadającą już ponad 100 lat doświadczenia

Sprzedaż energii

elektrycznej i gazu

  • Nasza oferta adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw rozliczanych w zespołach grup taryfowych C1 lub C2, jak również do dużych przedsiębiorstw rozliczanych w zespołach grup taryfowych B.
  • Oferta Sprzedaży Energii Elektrycznej skierowana jest do klientów biznesowych, którzy rozpoczynają działalność gospodarczą w nowych obiektach

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Grupa Axpo działa w oparciu o lokalną obecność. Obsługuje Klientów na rynku energetycznym, takich jak producenci, konsumenci i sprzedawcy, we współpracy z miejscowymi specjalistami.

Głównymi kompetencjami Grupy Axpo są zarządzanie ryzykiem, handel hurtowy energią, gazem naturalnym, LNG, biomasą, certyfikatami CO2, świadectwami pochodzenia energii i innymi produktami energetycznymi.

Axpo jest liderem w zarządzaniu ryzykiem, handlu produktami standardowymi, rozwoju produktów strukturyzowanych i innowacyjnych usług. 

30

Oddziałów w Europie i USA

 

100

TWh sprzedane przez Axpo Group

 

16

Ponad 16 lat na polskim rynku

 

3,000,000

Ponad 3 mln zadowolonych klientów

 

Do kogo kierujemy ofertę?

Naszą ofertę kierujemy do klientów biznesowych, którzy szukają wysokiej jakości usług, indywidualnego podejścia do potrzeb oraz elastycznej oferty
Odoo blok tekstu i zdjęcia 
Odoo blok zdjęcia i tekstu

Energia elektryczna

Dla Klientów zainteresowanych obniżeniem swoich rachunków za energie eklektyczną, Axpo przygotowała ofertę sprzedaży energii. Wystarczy przez formularz zgłoszeniowy wyrazić chęć zmiany dotychczasowego sprzedawcy energii elektrycznej, a w niedługim czasie skontaktuje się z Państwem autoryzowany przedstawiciel AXPO. Na podstawie faktur za energię wypełni on Umowę Sprzedaży. Umowa będzie podpisana na czas określony, maksymalnie do końca 2020r. Cena będzie dopasowana do taryfy klienta i ustalona na podstawie wolumenu zużycia energii w całym okresie trwania umowy.
Odoo blok zdjęcia i tekstu

Gaz

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynkach europejskich Axpo Polska oferuje sprzedaż gazu na bardzo korzystnych warunkach finansowych, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość obsługi Klienta.

Nasi Klienci mogą skorzystać z dodatkowej i bezpłatnej usługi kontroli parametrów dystrybucyjnych, co obniża koszty zakupu gazu.

Przeprowadzamy także proces zmiany sprzedawcy dla naszych Klientów, na bieżąco informując o postępach.

Odoo blok zdjęcia i tekstu

Zielona energia

Axpo, poprzez mechanizm certyfikacji gwarancji pochodzenia energii, potwierdza, że zużyta energia pochodzi ze źródeł odnawialnych i umożliwia upublicznienie tej informacji. Gwarancje pochodzenia są wydawane na odpowiednie jednostki energii zużytej przez Klienta, przy zachowaniu spójności z zapisami umowy na dostawę energii, regulowanej przez Urząd Regulacji Energetyki.

Zainteresowany oszczędnością na energii w firmie?

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie Twoje pytanie