Elektromobilność

EV Charging czyli:
ładowanie samochodów elektrycznych

Dlaczego my?

dlaczego powinieneś wybrać naszą ofertę produktów EV

jakość i trwałość

Nasze ładowarki zapewniają bezawaryjną pracę w każdym miejscu i każdych warunkach.

elastyczność

Nasze stacje świetnie sprawdzą się zarówno w twoim domu, biurze czy firmie jak i w miejscu publicznym.

zielona rewolucja

Samochody elektryczne cechuje wysoka sprawność, prosta budowa, niskie koszty eksploatacji oraz komfort podróżowania.

Odoo blok zdjęcia i tekstu

Oferowane przez Power Division stacje ładowania samochodów elektrycznych stworzono z myślą o pracy w surowym, skandynawskim klimacie. Dzięki temu nasze ładowarki zapewniają bezawaryjną pracę w każdym miejscu i każdych warunkach. Stacje umożliwiają ładowanie aut elektrycznych prądem zmiennym (AC) oraz stałym (DC), w opcji wolnej (1-fazowe 16A), szybkiej (3-fazowe 3x32A) oraz ultraszybkiej (prądem stałym 125 A). Urządzenia AC dostępne są jako pojedyncze i podwójne (ładowanie jednego lub dwóch aut) oraz w opcji montażu gruntowego i ściennego.   Każda ładowarka nadaje się do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych. Dzięki temu nasze stacje mogą być używane w każdym miejscu: domu, centrum handlowym, biurze, wolnostojącym parkingu, hotelu czy stacji benzynowej.

Sprostamy najbardziej wygórowanym oczekiwaniom

dopasujemy produkt do Twoich potrzeb!

Wszystkie ładowarki samochodów elektrycznych będące w naszej ofercie charakteryzują się bezpieczeństwem, prostą obsługą, efektywnością kosztową oraz nowoczesnym designem, dzięki czemu nadają się do każdej przestrzeni publicznej czy prywatnej. Naszym klientom zapewniamy dopasowanie brandingu zgodnie z oczekiwaniami. Stacje ładowania samochodów elektrycznych oferują ponadto połączenie funkcji ładowania samochodów elektrycznych z wyświetlaniem reklam multimedialnych na dużym ekranie LCD – Chago Media. Nasze stacje świetnie sprawdzą się zarówno w twoim domu, biurze czy firmie jak i w miejscu publicznym. Naszym rozwiązaniem szczególnie powinny zainteresować się firmy planujące wdrożyć flotę samochodów elektrycznych.

Zielona rewolucja!

Samochody elektryczne są przyszłością motoryzacji. Z roku na rok rośnie liczba produkowanych aut elektrycznych i nic w tym dziwnego. Samochody elektryczne cechuje wysoka sprawność, prosta budowa, niskie koszty eksploatacji oraz komfort podróżowania. Nie można także zapomnieć o wymiernym wpływie napędu elektrycznego na ochronę środowiska. Stacje ładowania samochodów elektrycznych są coraz częstszym widokiem w miejskim krajobrazie. Dodatkowo, coraz więcej polskich miast oferuje przywileje dla posiadaczy hybryd i aut elektrycznych (np. bezpłatne parkowanie lub parkowanie za symboliczną opłatą, wjazd do stref zamkniętych dla aut spalinowych, poruszanie się buspasami itp).

Odoo blok tekstu i zdjęcia 

Zainteresowany naszymi produktami?

przejdź do sklepu internetowego

Ostatnie realizacje