Dlaczego my?

dlaczego powinieneś wybrać naszą ofertę usług

Kompleksowość

od doradztwa technicznego i formalno-prawnego, przez wykonanie i zatwierdzenie dokumentacji technicznej, po wykonanie, pomiary i certyfikację

Jakość

Zapewniamy potwierdzenie jakości wykonanej instalacji certyfikatem z 25-letnią gwarancją systemową . 

Innowacja

Projektujemy i budujemy najnowocześniejsze i najbardziej elastyczne rozwiązania na rynku IT

Odoo blok zdjęcia i tekstu

Co robimy?

Modernizujemy infrastrukturę teletechniczną i rozbudowujemy istniejące już sieci strukturalne.  Nasze usługi realizujemy w oparciu o okablowanie strukturalne światłowodowe i miedziane od kategorii 5e do kategorii 7A włącznie. Zajmujemy się sieciami informatycznymi LAN, WAN. Spawamy światłowody, a także zajmujemy się szafami serwerowymi i szafami typu Rack.

Jak to robimy?

Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy sieci kablowe miedziane i światłowodowe. Oferujemy wykonanie projektu technicznego zasilania serwerowni po stronie SN,  wykonanie projektu technicznego zasilania serwerowni po stronie nn, wykonanie projektu technicznego okablowania strukturalnego miedzianego oraz światłowodowego,sporządzenie szczegółowej i bezpłatnej koncepcji z wyceną dla planowanej inwestycji o dowolnej wielkości, realizację projektów, sporządzanie dokumentacji powykonawczych oraz porady techniczne.
 
Odoo blok tekstu i zdjęcia 
Odoo blok zdjęcia i tekstu

Zapytaj nas o

Zajmujemy się również realizacją budowy sieci elektrycznych i niskoprądowych
 

Nasze usługi z zakresu budowy i certyfikacji sieci

Firma Power Division oferuje usługi z zakresu certyfikacji sieci LAN / certyfikacji okablowania strukturalnego. Certyfikacji dokonujemy począwszy od kategorii 5e do kategorii 7A włącznie a w przyszłości również do kategorii 8. Usługi certyfikacji sieci świadczymy głównie na terenie województwa wielkopolskiego ale nie postawimy żadnego Klienta w razie potrzeby z terenu całego kraju.
Odoo blok zdjęcia i tekstu

Firma Power Division jest Autoryzowanym Partnerem i Certyfikowanym Instalatorem Systemu Okablowania Strukturalnego R&M. 

Gwarantujemy wdrożenia sieci komputerowych z pomiarem wszystkich wyżej wymienionych parametrów oraz potwierdzenie jakości wykonanej instalacji  certyfikatem z 25-letnią gwarancją systemową . Zapraszamy do kontaktu z naszymi projektantami, którzy pomogą Państwu w stworzeniu profesjonalnej sieci LAN.

Pomiary i Certyfikacja Sieci

pomiary i certyfikacja okablowania strukturalnego

Elementy systemu okablowania strukturalnego oferowane przez firmę Power Division pochodzą od renomowanego dostawcy, lidera rynku, firmy Reichle & De-Massari co pozwala nam zagwarantować odpowiednią jakość produktów (jakość weryfikowana badaniami w certyfikowanych laboratoriach). Nasza firma wykonuje pomiary sprawdzające, których efektem jest certyfikat z deklaracją zgodności z obowiązującymi normami i standardami (system okablowania jest weryfikowany profesjonalnymi analizatorami w miejscu instalacji). Nasi wykwalifikowani instalatorzy dokonują uruchomienia i konfiguracji sprzętu. Poprawnie działająca sieć, która jest świadectwem dobrze wykonanej pracy przekazywana jest pod opiekę administratorów sieci. 
 
W trakcie eksploatacji sieci może okazać się, że wraz z upływem czasu i zwiększaniem się liczby urządzeń sieciowych występują problemy z jej prawidłowym działaniem. Dlatego tak ważne jest skrupulatne badanie wszystkich parametrów okablowania LAN i uzyskanie certyfikatu gwarantującego poprawną i nieprzerwaną pracę sieci. Do parametrów okablowania, które należy pomierzyć zalicza się: mapę połączeń, długość badanej linii, czas opóźnienia propagacji oraz jego rozrzut, rezystancję, tłumienie, impedancję, tłumienność odbicia, przenik zbliżny i zdalny oraz ACR. 

Jeśli jesteś zainteresowany tym produktem napisz, zadzwoń, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.