O nas


Telkomunikacja - Elektomobilność - Energia - Gaz

O Nas


Na rynku działamy od lipca 2007 roku stale rozwijając nasze 

kompetencje i oferowane rozwiązania

Wieloletnie doświadczenie naszej kadry zarządzającej, profesjonalni konsultanci i rozbudowane zaplecze techniczne umożliwiły nam wypracowanie oferty w pełni odpowiadającej potrzebom dynamicznego rynku. Podstawą naszych usług jest dostarczanie najwyższej jakości produktów z sektora telekomunikacyjnego i energetycznego.

Odoo blok zdjęcia i tekstu

Misja

Naszym priorytetem jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie na wymagających rynkach telekomunikacyjnym i energetycznym, poparte realizacją usług dla operatorów telekomunikacyjnych, Klientów z sektora energetycznego oraz korporacji jest gwarancją jakości oferowanych usług. 

Profesjonalna obsługa Klientów i umiejętność zrozumienia ich potrzeb gwarantują pewność i stabilność dostarczanych rozwiązań.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kompetentną, wyszkoloną oraz ambitną kadrę, która jest gotowa sprostać najbardziej wymagającym projektom

Obszary działania

Główny obszar działania firmy to dostarczanie najwyższej jakości usług telekomunikacyjnych realizowanych w oparciu o dwie największe sieci transmisyjne w kraju EXATEL I Orange. Projektowanie i budowa sieci LAN i WAN, Data Center, elektromobilność oraz dostawa energii elektrycznej i gazu to kolejne rozwijane przez nas obszary w których od kilku lat mamy coraz większe sukcesy poparte zdobytymi nagrodami czy certyfikatami.
Odoo blok tekstu i zdjęcia